Українська Асоціація Маркетингу
Сьогодні:
27
Понеділок
Вересень 2021
РУС УКР ENG
Персональний вхід:   Логін: Пароль: Забули пароль? Зареєструватися
Пошук по сайту: Пошук

Регіональні представництва ІГКР
->
05.08.2015 Робоча сесія «Регіональні Представництва Індустріального Ґендерного Комітету з Реклами: моніторинг гендерної політики», 29-31 липня, 2015, Одеса Робоча сесія «Регіональні Представництва Індустріального Ґендерного Комітету з Реклами: моніторинг гендерної політики», 29-31 липня, 2015, Одеса

29-31 липня 2015 р. відбулося засідання Індустріального гендерного комітету з реклами. Представники ІГКР обмінялися досвідом щодо роботи з рекламодавцями по зміні сексистської реклами на іншу, обговорили результати співпраці з місцевою владою, яка враховувала результати всеукраїнського моніторингу щодо наявності сексизму в зовнішній рекламі та була спрямована на попередження появи дискримінаційної реклами, познайомилися з результатами досліджень в сфері сприйняття реклами. Багато уваги було приділено обговоренню державної політики забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків в Україні.
Проект реалізується в партнерстві з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні
  ...
06.06.2015 Результати першого моніторингу зовнішньої реклами у Кривому Розі на наявність сексизму. Результати першого моніторингу зовнішньої реклами у Кривому Розі на наявність сексизму.

Викладачами та студентами Криворізького державного комерційно – економічного технікуму, під керівництвом регіонального представника УАМ у Кривому Розі, у рамках програми співпраці з Індустріальним Гендерним Комітетом з Реклами (ІГКР), був проведений перший моніторинг зовнішньої реклами в регіоні щодо наявності сексизму.
  ...
28.04.2015 Лекція – вебінар «Сексизм у рекламі» Лекція – вебінар «Сексизм у рекламі»

23 квітня 2015 року на базі Криворізького Державного комерційно – економічного технікуму, генеральним директором Української Асоціації Маркетингу, Відповідальним секретарем Індустріального Гендерного Комітету з Реклами Іриною Лилик, було проведено лекцію – вебінар «Сексизм у рекламі». Регіональний представник Української Асоціації Маркетингу, Артем Сафоненко запросив на лекцію викладачів та студентів, які вивчають рекламну діяльність і зацікавлені у розширенні своїх компетенцій у цій сфері. Конкретні приклади виявленої гендерної дискримінації в зовнішній рекламі викликали жваву дискусію. Обговорення розширило рівень поінформованості студентів щодо проблем сексизму та недобросовісної конкуренції у рекламі. Студенти висловили побажання більш детально ознайомитися з європейським та українським досвідом подолання дискримінаційних підходів при створенні реклами піж час підготовки наукових студентських робіт під керівництвом: к.е.н. Артем Сафоненко та викладачів Валентини Галямар, Іриною Білої.
  ...
15.04.2015 Постійна комісія Київської міської ради з інформаційної політики та реклами прийняла рішення про взаємодію з Індустріальним Ґендерним Комітетом з Реклами Постійна комісія Київської міської ради з інформаційної політики та реклами прийняла рішення про взаємодію з Індустріальним Ґендерним Комітетом з Реклами

14 квітня 2015 року на засіданні Постійної комісії Київської міської ради з інформаційної політики та реклами було представлено роботу ІГКР та прийнято рішення щодо співпраці в інформаційної та експертній сфері. Планується об’єднати зусилля підгрупи з перевірки резонансних рекламних об’єктів в місті Києві та ІГКР з метою залучення фахової спільноти та громадськості для припинення розповсюдження такої реклами запобігання її появи в майбутньому.
  ...
05.04.2015 На економічному факультеті Запорізького національного університету обговорювали сексизм у рекламі На економічному факультеті Запорізького національного університету обговорювали сексизм у рекламі

14 березня за ініціативи декана економічного факультету Алли Череп та за підтримки викладачів економічного факультету на базі 3 корпусу ЗНУ відбувся круглий стіл на тему «Сексизм у рекламі».
Тема викликала жвавий інтерес у студентів з першого по четвертий курси — 214 аудиторія 3 корпусу ЗНУ була заповнена вщент не тільки студентами, а й викладачами факультету та запрошеними гостями.
  ...
14.02.2015 Інтерв’ю Ірини Лилик

Ірина Лилик, генеральний директор Української Асоціації Маркетингу, Секретаріат Індустріального Гендерного Комітету з Реклами говорила про сексизм на телеканалі «Чернівецький Промінь» 150129 Чернівці сьогодні. Ірина Лилик  ...
02.02.2015 Робоча сесія зі стратегічного планування Робоча сесія зі стратегічного планування

28 січня 2015 р. в м. Чернівці відбувся круглий стіл «Регіональні Представництва Індустріального Гендерного Комітету з Реклами: впровадження ефективних механізмів попередження дискримінації за ознакою статі. Громадський контроль та саморегулювання в рекламній галузі» під час якого маркетологи, рекламісти, гендерні експерти\тки та представники\ці місцевих органів влади та самоврядування обговорили шляхи співпраці заради формування недискримінаційного рекламного інформаційного простору.
Після круглого столу протягом 28 - 30 січня представники 11 комітетів ІГКР спільно з Держспоживінспекцією України та Офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини . розробили плани роботи в 10-ті областях та м. Києві, обговорили спільні проекти щодо обєднання зусиль заради підвищення ефективності громадського контролю у сфері реклами.
Захід організовано Індустріальним Гендерним Комітетом з Реклами, ВГО «Українська Асоціація Маркетингу» в партнерстві з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні. За додатковою інформацією звертайтеся for.good.ad@gmail.com

  ...
23.01.2015 Робоча сесія з планування роботи ІҐКР Робоча сесія з планування роботи ІҐКР

28 - 30 січня 2015 року в м. Чернівці на базі Чернівецького Регіонального Представництва Індустріального Ґендерного Комітету з Реклами представники ІГКР, Держспоживінспекції України та Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини обговорюватимуть спільні проекти щодо обєднання зусиль заради підвищення ефективності громадського контролю у сфері реклами. За додатковою інформацією звертайтеся for.good.ad@gmail.com
  ...
23.01.2015 Чернівці  круглий стіл «Регіональні Представництва Індустріального Гендерного Комітету з Реклами: впровадження ефективних механізмів попередження дискримінації за ознакою статі. Громадський контроль та саморегулювання в рекламній галузі» Чернівці круглий стіл «Регіональні Представництва Індустріального Гендерного Комітету з Реклами: впровадження ефективних механізмів попередження дискримінації за ознакою статі. Громадський контроль та саморегулювання в рекламній галузі»

28 січня 2015 р. в м. Чернівці відбудеться круглий стіл «Регіональні Представництва Індустріального Гендерного Комітету з Реклами: впровадження ефективних механізмів попередження дискримінації за ознакою статі. Громадський контроль та саморегулювання в рекламній галузі» під час якого маркетологи, рекламісти, гендерні експерти та представники місцевих органів влади та самоврядування обговорюватимуть шляхи співпраці заради формування недискримінаційного рекламного інформаційного простору в Україні. Захід організовано Індустріальним Гендерним Комітетом з Реклами, ВГО «Українська Асоціація Маркетингу» в партнерстві з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні. Якщо Ви хочете прийняти участь, просимо зареєструватися надіславши на електронну пошту tanyusha0511@mail.ru Вашу заявку, вказавши повне ім’я, місце роботи, посаду та контакти.
Програма.pdf 
  ...
29.10.2014 Діяльність Регіонального Представництва Індустріального Гендерного Комітету з Реклами в Дніпропетровській області. Діяльність Регіонального Представництва Індустріального Гендерного Комітету з Реклами в Дніпропетровській області.

21 жовтня 2014 р. на кафедрі маркетингу Державного ВНЗ «Національний гірничий університет» у партнерстві з Українською Асоціацією Маркетингу та Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні було проведено Круглий стіл «Регіональне Представництво Індустріального Гендерного Комітету з Реклами в Дніпропетровській області. Громадський контроль та саморегулювання в рекламній галузі».
Під час заходу відбулась дискусія щодо шляхів співпраці громадянського суспільства, Регіонального Представництва Індустріального Гендерного Комітету з Реклами, державних установ та організацій з метою запобігання розповсюдження сексизму в рекламі в Дніпропетровській області.
  ...

Новини 31 - 40 из 61
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 6 7 | След. | Конец