Українська Асоціація Маркетингу
Сьогодні:
27
Понеділок
Вересень 2021
РУС УКР ENG
Персональний вхід:   Логін: Пароль: Забули пароль? Зареєструватися
Пошук по сайту: Пошук

Регіональні представництва ІГКР
->
12.09.2014 Громадський контроль та саморегулювання в рекламній галузі – дискусії в Одесі Громадський контроль та саморегулювання в рекламній галузі – дискусії в Одесі

Українська Асоціація Маркетингу, Індустріальний Гендерний Комітет з Реклами, кафедра маркетингу Одеського національного політехнічного університету в партнерстві з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні провели круглий стіл на тему: «Громадський контроль та саморегулювання в рекламній галузі». Дискусія точилася навколо питань саморегулювання галузі, налагодження співпраці з місцевими органами влади, ґендерної рівності та принципів недискримінаційної реклами.
  ...
30.08.2014 Круглий стіл для представників рекламної галузі відбувся у Рівному Круглий стіл для представників рекламної галузі відбувся у Рівному

У середу, 27 серпня, у Рівному обговорювали сучасні проблеми в рекламно-інформаційному просторі Рівненщини та всієї України. Круглий стіл "Громадський контроль та саморегулювання в рекламній галузі" відбувся за участю місцевих рекламістів, громадських активістів, видавців, представників рівненських онлайн-видань, науковців і студентства.
Подробно  ...
15.08.2014 Запрошуємо на круглий стіл «"Громадський контроль та саморегулювання в рекламній галузі", м. Рівне Запрошуємо на круглий стіл «"Громадський контроль та саморегулювання в рекламній галузі", м. Рівне

Рівненська обласна організація Української Асоціації Маркетингу, Індустріальний Ґендерний Комітет з Реклами у Рівненської області у партнерстві з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні проводять круглий стіл на тему: «Громадський контроль та саморегулювання в рекламній галузі».
Засідання відбудеться 27 серпня за адресою Рівне, Національний університет водного господарства і природокористування, вул. Соборна, 11, Конференц-зал

Для участі в роботі круглого столу просимо зареєструватися 

Он лайн реєстрація  Програма заходу.pdf

  ...
12.07.2014 Створено Рівненське Регіональне Представництво Індустріального Гендерного Комітету по Рекламі

Рівненська обласна організація Української асоціації маркетингу прийняла рішення про створення на її базі Рівненського Регіонального Представництва Індустріального Гендерного Комітету по Рекламі
Був також підписаний Меморандум про співпрацю з Центром підтримки громадських ініціатив «Чайка» у сфері проведення екпертиз реклами на предмет наявності дискримінації.
Контакти Рівненського Регіонального Представництва Індустріального Гендерного Комітету з Реклами: Наталя Богданець, e-mail: natalabogdanets@gmail.com, тел. (066)680-53-27
  ...
02.07.2014 Створено Одеське Регіональне Представництво Індустріального Гендерного Комітету по Рекламі

Одеська обласна організація Української асоціації маркетингу прийняло рішення про створення на її базі Одеського Регіонального Представництва Індустріального Гендерного Комітету по Рекламі
  ...
28.06.2014 Відбувся круглий стіл щодо громадського контролю та саморегулювання у рекламній галузі Відбувся круглий стіл щодо громадського контролю та саморегулювання у рекламній галузі

Сумський державний університет у партнерстві з Українською Асоціацією Маркетингу та Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні проводить круглий стіл на тему «Регіональне Представництво Індустріального Гендерного Комітету з Реклами в Сумській області. Громадський контроль та саморегулювання у рекламній галузі»
  ...
31.05.2014 Співпраця з медіа

30 травня 2014 року Ірина Лилик, Генеральний Директор ВГО «Українська Асоціації Маркетингу», виступила на тренінгу для журналістів "Роль медіа у подоланні гендерних стереотипів і дискримінації", що реалізується Інститутом розвитку регіональної преси (ІРРП) та Національним демократичним Інститутом (НДІ) за підтримки Уряду Швеції в рамках проекту «Україна: просування жінок в якості політичних лідерів».

Було представлено Стандарт недискримінаційної реклами за ознакою статі та роботу Індустріального Гендерного Комітету з Реклами, створені у співпраці з Представництвом Фонду ім.Фрідріха Еберта в Україні. 

  ...
06.05.2014 Тренінг «Формування мережі регіональних представництв Індустріального Гендерного Комітету з Реклами» Тренінг «Формування мережі регіональних представництв Індустріального Гендерного Комітету з Реклами»

28-29 квітня відбувся Тренінг «Формування мережі регіональних представництв Індустріального Гендерного Комітету з Реклами». Тренінг проводився ВГО «Українська Асоціація Маркетингу» в партнерстві з Фондом імені Фрідріха Еберту в Україні.
  ...
16.01.2014 У Рівному визначать кращі рекламні «ляпи»

Конкурс ляпів регіональної реклами «…А тепер – Горбатий!» оголошують аналітична група «Стратегіко» і Рівненська організація Української Асоціації Маркетингу. Взяти участь у конкурсі можуть всі поціновувачі реклами, які спіймали її творців на невдалій, недоречній чи неестетичній рекламі.

подробно на сайте  

  ...
27.05.2013 Дискусійний клуб в рамках КМФР Дискусійний клуб в рамках КМФР

25 травня відбувся Дискусійний клуб в рамках КМФР, присвячений етичним проблемам реклами та гендерної рівноправності. (Львів, Палац Мистецтв, Синій зал). У дискусії взяли участь рекламісти провідних рекламних агентств.

Модератори: Ірина Лилик, генеральний директор УАМ, Ніколо Чорноголовко, креативний директор Бюро Маркетингових Технологій.

Проект реалізовувався у партнерстві з Фондом імені Фрідріха Еберта в Україні

  ...

Новини 41 - 50 из 61
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 6 7 | След. | Конец