Українська Ассоціація Маркетингу
Сьогодні:
29
Четверг
Липень 2021
Персональний вхід:   Логін: Пароль: Забули пароль? Зареєструватися
Пошук по сайту: Пошук
-> Опитування

Доверяете ли Вы результатам маркетинговых исследований?

Обязательно ли участвовать во всех опросах, которые присылают компании?
-> Гарячі теми форуму
-> честная реклама: это реально?
-> Организация иссследований в маркетинге
-> Дизайн виставок
-> Качество или количество
-> Организация маркетинговой деятельности на предприятии
Інші теми форуму

Регіональні представництва ІГКР
-> Дирекція
Ірина Лилик, генеральний директор Ірина Лилик, генеральний директор

Генеральний директор Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація маркетингу», одного з найбільш авторитетних та потужних об’єднань маркетологів та рекламістів в Україні, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри маркетинга КНЕУ.
Голова Кваліфікаційного комітету Української асоціації маркетингу, який був створений в 2005 році з метою розробки та підтвердження кваліфікацій маркетологів та рекламістів.
Ініціювала розробку та прийняття Стандартів якості маркетингових досліджень – СОУ 91.12.0-21708654-001-2002, які стали правилами ведення дослідницького бізнесу в Україні. Обрана Національним представником ESOMAR в Україні та вже другу каденцію представляє Україну в цієї світовій асоціації дослідників.
В 2011 році ініціювала розробку та прийняття Стандартів недискримінаційної реклами за ознакою статі - СОУ 21708654 -002-2011, які були підтримані більшістю фахових асоціацій. Є відповідальним секретарем Індустріального Гендерного Комітету з Реклами, метою якого є боротьба проти дискримінації в рекламі. Вона є членом Експертної Ради з питань протидії дискримінації за ознакою статі при Міністерстві соціальної політики України.
Заступник головного редактора журналу «Маркетинг в Україні», який є єдиним україномовним періодичним виданням з маркетингу в Україні. Журнал є аналітичним виданням фахової асоціації до того ж визнаний ВАК України як наукове видання. Видається з 1998 року.
Опублікувала понад 100 статей, є співавтором трьох підручників з маркетингу та автором монографії «Маркетинг в українській економіці» та «Интуитивный маркетинг потребителя».

Контакти:
Електрона пошта umaukr@mail.ru, Iryna.lylyk@kneu.ua

Телефони: +38 0677758561, +38 050 6102112, +38 093 9576852