Украинская Ассоциация Маркетинга
Сегодня:
19
Вторник
Март 2024
Персональный вход:   Логин: Пароль: Забыли пароль? Зарегистрироваться
Поиск по сайту: Найти
 





-> Опросы

Доверяете ли Вы результатам маркетинговых исследований?





Обязательно ли участвовать во всех опросах, которые присылают компании?




-> Горячие темы форума
-> честная реклама: это реально?
-> Организация иссследований в маркетинге
-> Дизайн виставок
-> Качество или количество
-> Организация маркетинговой деятельности на предприятии
Другие темы форума

Региональные представительства ИГКР
Все об исследованиях
Научные конференции
Отчеты о работе УАМ
-> Издания УАМ — книги по маркетингу
Аналітичний звіт за результатами четвертого року пілотного проєкту, що реалізується відповідно до Наказу МОН від 15.10.2019 № 1296 «Щодо запровадження пілотного проєкту в закладах фахової передвищої та вищої освіти з підготовки фахівців за дуальною формою Аналітичний звіт за результатами четвертого року пілотного проєкту, що реалізується відповідно до Наказу МОН від 15.10.2019 № 1296 «Щодо запровадження пілотного проєкту в закладах фахової передвищої та вищої освіти з підготовки фахівців за дуальною формою

Виконавці дослідження: Українська Асоціація Маркетингу, Науково-методичний центр ВФПО та Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.
У звіті наведено аналіз результатів четвертого року експерименту з упровадження дуальної форми здобуття освіти (ДФЗО) у закладах фахової передвищої та вищої освіти України, описано підходи до організації співпраці з роботодавцями та їх досвід підготовки здобувачів освіти за дуальною формою, досліджено досвід здобувачів освіти, які перейшли на навчання за ДФЗО, а також наведено порівняльний аналіз трендів, виявлених протягом чотирьох років реалізації пілотного проєкту.
 Поступово кристалізується відмінність дуальної форми здобуття освіти від традиційних моделей практичної підготовки здобувачів освіти. ¬
 Кількість здобувачів вищої освіти, які навчаються за дуальною формою здобуття освіти за 4 роки пілотного проєкту зросла з 504 особи у 2019/2020 н.р. до 685 осіб у 20222/2023 н.р. Кількість спеціальностей, за якими навчаються здобувачі освіти зросла з 34 у 2019/2020 н.р. до 61 у 2022/2023 н.р. Кількість кейсів за спеціальностями в закладах вищої та фахової передвищої освіти зросла за чотири роки з 71 у 2019/2020 н.р. до 114 у 2022/2023 н.р. ¬
 Навіть у важкі воєнні часи, коли частина університетів і коледжів переміщена, частина закладів освіти втратила свою матеріально-технічну базу, підприємства знищені, релоковані або перепрофільовані, а викладачі та здобувачі освіти змінили місце проживання, ДФЗО не втрачає свої позиції. Розширення охоплення ДФЗО – це запорука інноваційного розвитку та вклад освітян та роботодавців в відновлення економіки України
Вибірки роботодавців і здобувачів освіти цілком базуються на інформації, поданій закладами освіти.

Аналітичний звіт за результатами четвертого року пілотного проєкту, що реалізується відпо відно до Наказу МОН від 15.10.2019 № 1296 «Щодо запровадження пілотного проєкту в закладах фахової передвищої та вищої освіти з підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти» / Бучинська О., Давліканова О., Дудін В., Іщенко Т., Лилик І., Чайковська А., Яшкіна О. / за ред. Лилик І. – Київ: ТОВ «Вістка», 2023. – 190 с
Dual studi_4year.pdf
АНАЛІТИЧНИЙ ЗВІТ «Дослідження соціально-економічного становища та потреб ВПО у Вінниці та Вінницькій області» АНАЛІТИЧНИЙ ЗВІТ «Дослідження соціально-економічного становища та потреб ВПО у Вінниці та Вінницькій області»

Звіт містить результати дослідження соціально-економічного становища та потреб ВПО у Вінниці та Вінницькій області, включаючи інформацію про соціально-економічне становище ВПО, про допомогу і послуги, які вони отримують від різних надавачів, потреби, що залишаються незадоволеними, та виклики, з якими зіштовхуються як самі ВПО, так і надавачі послуг/допомоги. Також ідентифіковані історії успіху у підтримці економічної інтеграції ВПО на рівні громад, волонтерських ініціатив, місцевого бізнесу тощо.
Підготовка та друк цієї публікації здійснено в рамках проекту «Екстрена підтримка громадянського суспільства та ЗМІ у відповідь на війну в Україні». Донор проекту Програма «Стійкість» - проект, який фінансується Європейським Союзом і впроваджується неурядовою організацією ЕRIM у партнерстві з Black Sea Trust, Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій, Фондом "Східна Європа", Фондом "Дім прав людини" та Домом прав людини в Тбілісі.
Давліканова О., Лилик І., Савицька Н. Вплив громадянського суспільства на поведінку компаній у зв‘язку з початком повномасштабного вторгнення РФ в Україну – Київ, 2023. – 68 с. Давліканова О., Лилик І., Савицька Н. Вплив громадянського суспільства на поведінку компаній у зв‘язку з початком повномасштабного вторгнення РФ в Україну – Київ, 2023. – 68 с.

Дослідження присвячено впливу громадянського суспільства на поведінку іноземних компаній, присутніх на російському ринку, у зв’язку із неспровокованим повномасштабним вторгненням Російської Федерації в Україну. Визначено важливість виходу іноземних компаній з російського ринку задля припинення військової агресії проти України. Обґрунтовано механізм латентного спонсорства війни іноземним бізнесом. Проаналізовано ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на зміну поведінки компаній, які працюють на російському ринку. Розглянуто моделі виходу компаній із російського ринку. Наведено приклади warwashing – поведінки відомих брендів, які не покинули російський ринок, але намагаються обілити свою репутацію «спонсорів війни» перед інвесторами, споживачами, світовою спільнотою. Визначено потенційний ефект впливу громадянських ініціатив на іноземні компанії в різних сферах економічної діяльності.
У дослідженні використано відкриті джерела, бази даних: Yale School of Management; KSE; Stat Space, Statista, Вloomberg, YouControl, Moral Rating Agency, матеріали Forbes, Reuters, Financial Times, The New York Times та з сайтів epravda.com.ua, leave-russia.org, squeezingputin. com тощо.

Дана праця буде корисною громадським активістам, лідерам думок, бізнес-лідерам, топ-менеджерам, науковцям, які досліджують корпоративну етику, та іншим заінтересованим особам.
Інструментарій щодо впровадження дуальної форми здобуття освіти (ДФЗО) Інструментарій щодо впровадження дуальної форми здобуття освіти (ДФЗО)

Інструментарій – це по крокова інструкція щодо впровадження дуальної форми здобуття освіти (ДФЗО) для учасника процесу (напр. закладу освіти, здобувача чи роботодавця). Інструментарій містить також і посилання на нормативну базу, шаблони документів та кейси і практики впровадження ДФЗО.
https://era-ukraine.org.ua/instrumentariy-shchodo-vprovadzhennia-dualnoi-formy-zdobuttia-osvity-dfzo/
Методичні рекомендації щодо впровадження дуальної форми здобуття освіти Методичні рекомендації щодо впровадження дуальної форми здобуття освіти

Методичні рекомендації щодо впровадження дуальної форми здобуття освіти / [Бугайчук В., Бучинська О., Давліканова О., Ковальчук С., Леу-Севериненко С., Лилик І., Перевозова І., Романов М., Серік М., Чайковська А.] ; за заг. ред. М. Романова. – Київ : ТОВ «Вістка», 2023. – 281 с

Методичні рекомендації розроблено з метою надання практичної допомоги закладам освіти, підприємствам та здобувачам щодо організації і впровадження дуальної форми здобуття освіти.
У методичних рекомендаціях наведено послідовність дій для впровадження дуальної форми здобуття освіти, й на основі узагальнення актуального досвіду України розроблено інструкції та надано шаблони відповідних документів.
Методичні рекомендації видано в межах проєкту «Дуальна освіта для України», що реалізується в партнерстві ГО «Українська Асоціація Маркетингу» та Проєкту USAID «Економічна підтримка України».
https://era-ukraine.org.ua/dualna-osvita-metodychni-rekomendatsii/?fbclid=IwAR2-u7R02AZpCUzNAEr9C3s1OstVapybwNcZ_0yQxTqL2xjA48T9feiN1ZU

Методичні рекомендації КНИГА .pdf
Сборник «100 историй женщин и девочек с войны России против Украины». Сборник «100 историй женщин и девочек с войны России против Украины».

Сборник «100 историй женщин и девочек с войны России против Украины». І и 2 том. Составители: Е. Бучинская, Е. Давликанова, И. Лылык, О. Яшкина и др. /под ред. Е. Давликановой. – К. : ООО «ВИСТКА», 2022. – 170 с.

В книгах собраны 100+ историй женщин и девочек, жизнь которых навсегда изменила война – военнослужащих, защитниц из территориальной обороны, медиков, дипломаток, правозащитниц, активисток, волонтерок, предпринимателей, беженок, матерей, сестер, дочерей…. Все истории рассказаны во время интервью или записаны героинями самостоятельно. Это их судьбы, их опыт, их взгляд. Мы также чтим убитых и замученных русскими захватчиками женщин и девочек, чьи жизни были преждевременно оборваны ничем неоправданной агрессией. Из соображений безопасности мы не публикуем фамилии некоторых женщин и девочек по их просьбе, как и определенные детали их историй, ведь у них остались родственники на оккупированных территориях. Также, пока идет война, мы не можем представить полный спектр историй защитниц и медиков в военных госпиталях. По тем же причинам некоторые фото заблюрены. Но мы надеемся, что после Победы Украины все истории будут рассказаны полностью и помогут наказать военных преступников!
Мнения, высказанные женщинами и девушками в этой публикации, являются их личной позицией, которая приводится без цензурирования. Их точка зрения может не совпадать с официальной позицией Фонда им. Фридриха Эберта или организаций, где работают составители публикации.
ОНТОЛОГІЯ ДУАЛЬНОЇ ОСВІТИ: ДОСВІД НІМЕЧЧИНИ ТА УКРАЇНИ ОНТОЛОГІЯ ДУАЛЬНОЇ ОСВІТИ: ДОСВІД НІМЕЧЧИНИ ТА УКРАЇНИ

У публікації наведено аналіз процесу становлення дуальної освіти в Німеччині та Україні, описано
особливості організації співпраці з роботодавцями та організації навчання, основоположні
принципи, особливості впровадження з огляду на національні контексти, наведено кейси
та документи, які стануть у нагоді всім, хто має на меті впровадити або розвивати ДФЗО. Ця
онтологія розглядає дуальну освіту у всій її складності, — з огляду на історичні, соціальні,
економічні, управлінські, філософські та інші аспекти.
Аналітичний звіт за результатами третього року пілотного проєкту, що реалізується відповідно до Наказу МОНУ від 15.10.2019 № 1296 «Щодо запровадження пілотного проєкту в закладах фахової передвищої та вищої освіти з підготовки фахівців за дуальною формою Аналітичний звіт за результатами третього року пілотного проєкту, що реалізується відповідно до Наказу МОНУ від 15.10.2019 № 1296 «Щодо запровадження пілотного проєкту в закладах фахової передвищої та вищої освіти з підготовки фахівців за дуальною формою

Аналітичний звіт за результатами третього року пілотного проєкту, що реалізується відповідно до Наказу МОНУ від 15.10.2019 № 1296 «Щодо запровадження пілотного проєкту в закладах фахової передвищої та вищої освіти з підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти» / автори: О. Бучинська, О. Давліканова, Т. Іщенко, І. Лилик, А. Чайковська, О. Яшкіна. – Київ: ТОВ «Вістка», 2022. – 100 с.

У звіті наведено аналіз результатів третього року експерименту з упровадження дуальної форми здобуття освіти (ДФЗО) в закладах фахової передвищої та вищої освіти України, описано підходи до організації співпраці з роботодавцями та їх досвід підготовки здобувачів освіти за дуальною формою, а також досліджено досвід здобувачів освіти, які перейшли на навчання за ДФЗО. Крім того, вивчено думку сторін щодо впливу війни на розвиток співпраці стейкхолдерів та поширення ДФЗО в Україні. Призначено для учасників пілотного проєкту, роботодавців та їх об’єднань, торгово-промислових палат, закладів фахової передвищої та вищої освіти, експертів у сфері освіти, здобувачів освіти, Міністерства освіти і науки України, органів державної влади й органів місцевого самоврядування, що опікуються питаннями освіти, та інших суб’єктів, зацікавлених у поширенні дуальної форми здобуття освіти в Україні.
Виконавці дослідження: Науково-методичний центр ВФПО, Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Українська Асоціація Маркетингу.
Вибірки роботодавців та здобувачів освіти повністю базуються на інформації, поданій закладами
освіти.
Compilation «100+ Stories of Women and Girls from Russia’s War against Ukraine». Vol. І Compilation «100+ Stories of Women and Girls from Russia’s War against Ukraine». Vol. І

The first volume of this publication contains stories of girls and women whose lives have been changed by the war forever – military officers, territorial defense fighters, medics, diplomats, human rights activists, volunteers, entrepreneurs, refugees, mothers, sisters, daughters.... These are real-life stories they shared in the framework of interviews or wrote down themselves. Their experiences, their opinions, their fates. We pay tribute to girls and women tortured and murdered by Russian occupants and we are grieving for hundreds of those whose lives were taken as a result of this unjustifiable cruelty, nurtured by imperial ambitions and pride for bloodstained «grandeur».
Over safety concerns we don’t mention surnames of some women and girls upon their request along with selected details as they themselves or their relatives are still staying in the occupied territories. As the warfare is not over we are not able to present the full range of stories from our defenders and medics in military hospitals. Some photos are blurred due to similar reasons. But we do hope that after the end of the war, these stories will be republished in full and help punish war criminals!
The views expressed by women and girls in this publication are their personal views, which are presented without censorship. Their judgments do not necessarily reflect the views of the Friedrich Ebert Foundation or organizations where compilers work.
100_stories_vol_I_ENG.pdf
Збірка «100+ історій жінок та дівчат у війні Росії проти України. Том 2 / уклад. : О. Бучинська, О. Давліканова, І. Лилик, О. Яшкіна та ін; за ред. О. Давліканової. — Київ: ТОВ «ВІСТКА», 2022. — 170 c. Збірка «100+ історій жінок та дівчат у війні Росії проти України. Том 2 / уклад. : О. Бучинська, О. Давліканова, І. Лилик, О. Яшкіна та ін; за ред. О. Давліканової. — Київ: ТОВ «ВІСТКА», 2022. — 170 c.

Реальні історії реальних людей

1    2    3    4    5    6