Українська Ассоціація Маркетингу
Сьогодні:
27
Понеділок
Червень 2022
Персональний вхід:   Логін: Пароль: Забули пароль? Зареєструватися
Пошук по сайту: Пошук
-> Опитування

Доверяете ли Вы результатам маркетинговых исследований?

Обязательно ли участвовать во всех опросах, которые присылают компании?
-> Гарячі теми форуму
-> честная реклама: это реально?
-> Организация иссследований в маркетинге
-> Дизайн виставок
-> Качество или количество
-> Организация маркетинговой деятельности на предприятии
Інші теми форуму

Регіональні представництва ІГКР
-> Освіта

Херсонський національний технічний університет Кафедра менеджменту, маркетингу і туризму

Місто: Херсон

Інформація про кафедру:

Науковий консультант кафедри менеджменту, маркетингу і туризму доктор економічних наук, професор, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, заслужений діяч науки і техніки України Савіна Галина Григорівна, тел. +380 67 551 61 38

Завідувач кафедри менеджменту, маркетингу і туризму кандидат економічних наук, доцент Набока Руслан Миколайович, тел. +380 95 427 28 43

Кількість співробітників: 24 особи

Спеціальності: МЕНЕДЖМЕНТ (бакалаврат, магістратура, аспірантура, докторантура), МАРКЕТИНГ (бакалаврат, магістратура, аспірантура, докторантура), ТУРИЗМ (бакалаврат, магістратура).


Кафедра менеджменту, маркетингу і туризму – одна з кафедр-ветеранів ХНТУ. Історія кафедри розпочалася у 1964 році. За роки існування кафедри підготовлено майже 5000 фахівців з менеджменту та маркетингу, які працюють у багатьох містах України та СНД, займаючи керівні посади на великих підприємствах, у банках, сфері малого та середнього бізнесу. Сьогодні на кафедрі працюють 20 викладачів, серед яких 4 професори та 16 доцентів. На кафедрі сформована наукова школа, діє аспірантура.

Підготовка за ОПП «Маркетинг» розпочалася з 2011 року. Основною метою діяльності кафедри є забезпечення якісної підготовки висококваліфікованих фахівців з маркетингу, які досліджують ринок, його кон’юнктуру, потреби та попит, займаються формуванням товарної (асортиментної), цінової, збутової та комунікаційної політики підприємства на засадах маркетингу.

Кафедра забезпечує викладання дисциплін маркетингової орієнтації: «Маркетинг», «Маркетингові дослідження», «Маркетингова товарна політика», «Маркетингове ціноутворення», «Маркетинг послуг», «Маркетингові комунікації», «Міжнародний маркетинг», «Реклама та стимулювання збуту», «Внутрішній маркетинг», «Цифровий маркетинг», «Маркетингова аналітика в управлінні каналами розподілу», «Маркетинг підприємств малого та середнього бізнесу», «Мерчандайзінг», «Поведінка споживача» та інших.

Адреса і телефони:
Бериславське шосе 24, м. Херсон, 73008, Україна
E-mail: kntu@kntu.net.ua
Web-сторінка: http://kntu.net.ua/ukr
Телефон/факс: +38(0552)-32-69-09