Українська Асоціація Маркетингу
Сьогодні:
29
Вівторок
Листопад 2022
РУС УКР ENG
Персональний вхід:   Логін: Пароль: Забули пароль? Зареєструватися
Пошук по сайту: Пошук

Регіональні представництва ІГКР
->

Діяльність Вінницького Регіонального Представництва ІГКР

Діяльність Вінницького Регіонального Представництва ІГКР


12.03.2019 відбулося чергове засідання Експертної ради з питань запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі, що діє при Департаменті соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації.

Заслухано інформацію про роботу Вінницького освітнього гендерного центру, розглянуто аналіз поточної ситуації у Вінницькій області, де визначено, що наразі, кількість дискримінаційних рекламних повідомлень значно зменшилась, проте частина рекламного матеріалу викликає жваву дискусію в експертів щодо наявності в рекламних зверненнях дискримінації за статтю.

Розглянуто звернення громадян щодо розміщення реклами, яка містить інформацію з елементами дискримінації за ознакою статті. За результатами експертизи даного зразка реклами Головою Вінницького Регіонального Представництва Індустріального Гендерного Комітету з Реклами – Оленою Ковінько сформовано експертний висновок, в якому визнано рекламу ТМ «СТО.3D» – станції технічного обслуговування автомобілів дискримінаційною та такою, що порушує добросовісну маркетингову практику. Під час засідання всі члени Експертної ради одноголосно прийняли рішення щодо наявності порушень за розглянутим зверненням.

За результатами засідання прийнято рішення посилити роботу з попередження проявів дискримінаційної реклами в районах та містах Вінницької області шдяхом консолідації зусиль органів влади, місцевого самоврядування та громадськості, оскільки обурливі рекламні зображення, підкріплені двозначними виразами, не мають заповнювати інформаційний простір.

Олена Ковінько, д.е.н., доцент,

доцент кафедри маркетингу та реклами Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, керівник Бізнес школи ВТЕІ КНТЕУ, Голова ГО Вінницької обласної організації «Українська Асоціація Маркетингу», Голова Вінницького Регіонального Представництва Індустріального Гендерного Комітету з Реклами.

 


Вернуться к списку