Українська Асоціація Маркетингу
Сьогодні:
29
Вівторок
Листопад 2022
РУС УКР ENG
Персональний вхід:   Логін: Пароль: Забули пароль? Зареєструватися
Пошук по сайту: Пошук

Регіональні представництва ІГКР
->

Вінницьке Регіональне Представництво Індустріального Гендерного Комітету з Реклами

Вінницьке Регіональне Представництво Індустріального Гендерного Комітету з Реклами

Засідання Вінницької Експертної ради з питань запобігання дискримінації за ознакою статі.

20 травня 2020

Говорили про результати роботи Експертної ради у 2019 році, про організацію здійснення моніторингу розміщення дискримінаційної реклами за ознакою статі у Вінницькій області, про національне законодавство у сфері реклами щодо протидії дискримінації. Жваву дискусію викликали результати заходів на виявленні порушення у розміщенні рекламної продукції підприємствами м. Вінниця, що містить елементи дискримінації за ознакою статі.

Активну участь у заході взяла Людмила Станіславенко, депутатка Вінницької обласної ради. Вона запропонувала посилити роботу ради шляхом прямої комунікації.

Також висловили свої позиції Альона Танасійчук, голова Вінницького Регіонального Представництва Індустріального Гендерного Комітету з Реклами, доктор економічних наук, професор кафедри маркетингу та реклами Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету та Юлія Білик, начальник відділу контролю за рекламою, дотримання антитютюнового законодавства та пробірного контролю управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області щодо продовження проведення заходів, спрямованих на недопущення розміщення рекламної продукції, що містить елементи дискримінації за ознакою статі, зокрема у рекламі.

Члени Експертної ради домовилися про те, що для суспільства важливо дотримання підприємцями Закону України «Про рекламу», Конвенції Організації Об'єднаних Націй про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок (CEDAW) та Стандарту «Недискримінаційна реклама за ознакою статті»,
а рекламодавці, рекламовиробники та оператори зовнішньої реклами мають нести професійну відповідальність за рекламний продукт, налагоджувати комунікацію та відповідальність рекламістів в своїй команді.

Працюємо всі разом над недискримінаційним інформаційним полем у Вінниці та Вінницькій області!


Вернуться к списку