Українська Асоціація Маркетингу
Сьогодні:
29
Вівторок
Листопад 2022
РУС УКР ENG
Персональний вхід:   Логін: Пароль: Забули пароль? Зареєструватися
Пошук по сайту: Пошук

Регіональні представництва ІГКР
->
08.03.2019 Тренінг: "Стандарт недискримінаційної реклами: методичні рекомендації щодо включення в робочі програми навчальних дисциплін" Тренінг: "Стандарт недискримінаційної реклами: методичні рекомендації щодо включення в робочі програми навчальних дисциплін"

20-21 лютого 2019 року відбувся тренінг : "Стандарт недискримінаційної реклами: методичні рекомендації щодо включення в робочі програми навчальних дисциплін". 40 представників з понад 30 навчальних закладів різних регіонів України обговорювали методичні питання проведення занять зі студентами за темами щодо недискримінаційної реклами, етики рекламних повідомлень, сучасних трендів в рекламі тощо.  Викладачі обмінювалися досвідом проведення занять, здобутками в методиках та аргументах, вивчали європейський досвід.

Проект «Впровадження Стандарту недискримінаційної реклами в Україні» реалізується Індустріальним Гендерним Комітетом з Реклами в партнерстві з ГО «Українська Асоціація Маркетингу» та Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні


  ...
16.02.2019 Дослідження проявів онлайн насильства щодо жінок-кандидаток в президенти України

Дослідження проявів онлайн насильства щодо жінок-кандидаток в президенти України реалізується громадською організацією Українська асоціація маркетингу в рамках проектів «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» та «Зміцнення законодавчих та виборчих процесів шляхом посилення громадської участі та надання технічної допомоги», які здійснюються Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та британської допомоги від уряду Великої Британії. Дослідження факторів насильства щодо жінок в процесі виборів (VAWE), проводиться в різних країнах світу, зокрема у США, Зімбабве, Шрі-Ланці, Україні, Афганістані та Лівії, та є невід’ємною частиною діяльності IFES, яка спрямована на розширення прав та можливостей жінок щодо участі у політичних та виборчих процесах.

15.02.pdf

  ...
28.10.2018 РЕКЛАМА ПРОФЕСІЙНА, НЕДИСКРИМІНАЦІЙНА, КРЕАТИВНА. РЕКЛАМА ПРОФЕСІЙНА, НЕДИСКРИМІНАЦІЙНА, КРЕАТИВНА.

МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «РЕКЛАМА ХХІ СТОРІЧЧЯ. СТАНДАРТ НЕДИСКРИМІНАЦІЙНОЇ РЕКЛАМИ»

РЕКЛАМА ПРОФЕСІЙНА, НЕДИСКРИМІНАЦІЙНА, КРЕАТИВНА.

 

25 жовтня 2018 року  Міжнародний форум «Реклама ХХІ сторіччя. Стандарт недискримінаційної реклами» зібрав разом понад сто учасників для обговорення питань щодо внесення змін в законодавство України щодо реклами. На Форумі були присутні представники рекламодавців та рекламних агентств, фахових асоціацій ринку маркетингу та реклами, гендерні експерти та експертки, представники виконавчих органів влади та самоврядування, викладачі маркетингу та реклами, дослідники та громадські діячі. Іноземні гості Форуму представляли провідні фахові об'єднання рекламістів в світі –  Європейський Альянс по Стандартам в Рекламі та Асоціація Рекламних Стандартів, Великобританія (ASA). Організаторами Форуму виступили ГО «Українська Асоціація Маркетингу», Індустріальний Ґендерний Комітет з Реклами в партнерстві з Міністерством соціальної політики України та Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Міжнародний форум був присвячений обговоренню практик попередження створення та розповсюдження дискримінаційної реклами, а також застосування Стандарту недискримінаційної реклами СОУ 21708654-002-2011.

  ...
13.09.2018 Міжнародний Форум РЕКЛАМА ХХІ Сторіччя. Стандарти недискримінаційної реклами

Українська Асоціація Маркетингу, Індустріальний Ґендерний Комітет з Реклами в партнерстві з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, Міністерством соціальної політики України проводять 25 жовтня 2018 року Міжнародний форум, присвячений обговоренню практикам впровадження недискримінаційної реклами та застосування Стандарту недискримінаційної реклами СОУ 21708654 -002-2011. В центрі дискусії новітні тренди рекламної індустрії, законодавчі ініціативи та співпраця громадянського суспільства з виконавчою владою. В роботі Форуму приймуть участь народні депутати України, експерти міжнародних професійних рекламних об’єднань, провідні фахові асоціації України, представники та представниці рекламних агенцій та громадські діячі.

Для участі в Форумі необхідна попередня реєстрація 

Контакти організаторів: for.good.ad@gmail.com, +380677758561; genderpolicy@ukr.net

  ...
27.07.2018 Зареєстрований Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу"

Шановні колеги!

Хочу всіх нас привітати з тим, що наші зусилля не залишились непомітними і 5 липня був зареєстрований Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" щодо протидії дискримінації №8558 від 05.07.2018. Головне досягнення – в Законі буде визначення дискримінаційної Реклами за ознакою статі. Я щиро дякую всім, хто докладає зусиль для запровадження змін в сферу реклами та маркетингу та відстоює право фахівців на креативну та професійну рекламу, яка не принижує гідність людини.
  ...
21.07.2018 Тренінг для партнерських гендерних організацій та нових Регіональних представництв ІГКР. Тренінг для партнерських гендерних організацій та нових Регіональних представництв ІГКР.

4-6 липня 2018 року пройшли три дні продуктивного інтенсиву  під час тренінгу "Попередження проявів сексистської реклами: діяльність ІҐКР" за сприяння Української асоціації маркетингу та Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні

Під час виконання практичних вправ учасники/ці:

·         вчились визначати межу між креативом в рекламі та дискримінаційним рекламним контентом,

·        аналізували зовнішню рекламу за дискримінаційними критеріями,

·        формували експертні висновки щодо змісту та форми реклами,

·        також відшліфовували ораторську майстерність.

  ...
21.07.2018 Робота в Експертній раді Міністерства соціальної політики

На засіданні Експертної ради з питань запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі, яке відбулось  20 липня 2018 року  розглянуто 37 звернень. Усі звернення стосувалися дискримінаційної реклами.

Експерти підтвердили факт дискримінації за ознакою статі у 19-ти випадках, в одному випадку  рекламу визнано оманливою.  Переважно, це сексистська зовнішня реклама, розміщена на вулицях Києва, Харкова, Чернігова.

Члени Експертної ради з питань запобігання та протидії дискримінації Ірина Лилик, Юлія Стребкова, Лілія Гонюкова та Юлія Лихач підготували експертні висновки за фактами дискримінації, які були представлені та прийняті під час засідання.

Також учасники засідання обговорили звернення стосовно порушення принципу недискримінаційності Національного Гімну України та прийняли за основу текст відповіді на звернення.

  ...
28.04.2018 Регіональний круглий стіл  «Людина в фокусі реклами»  ІГКР, Винницьке Регіональне Представництво. Регіональний круглий стіл «Людина в фокусі реклами» ІГКР, Винницьке Регіональне Представництво.

25 квітня 2018 року на базі Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ за участю кафедри маркетингу та реклами було проведено регіональний круглий стіл на тему «Людина в фокусі реклами».

Учасники Круглого столу говорили про проблеми та перспективи розвитку рекламного бізнесу в Україні, звернули увагу на фахову підготовку працівників в рекламному бізнесі, важливість правового забезпечення рекламного бізнесу.

  ...
31.03.2018 Новини Дніпропетровського Регіонального Представництва ІГКР Новини Дніпропетровського Регіонального Представництва ІГКР

29 березня 2018 р. відбулась зустріч студентів кафедри маркетингу Національного гірничого університету з представником Дніпропетровської обласної державної адміністрації завідувачем сектором у справах сімейної та гендерної політики Рахмановим Владиславом Рустамовичем. У співбесіді обговорено заходи що приймає Обласна адміністрація для вирішення питань сімейної, гендерної, демографічної політики, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми. Він відповів на чисельні запитання студентів  ...
22.03.2018 Мінсоцполітики підписало Меморандум про співпрацю з Індустріальним Гендерним Комітетом з Реклами.

У Мінсоцполітики створено робочу групу, що працює над усуненням дискримінації в українському медіапросторі
Міністерство соціальної політики на виконання Плану заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2021 року та Заключних зауважень, наданих Комітетом з ліквідації дискримінації щодо жінок по результатам 8-ї періодичної доповіді України з виконання Конвенції ООН про ліквідацію усіх форм дискримінації щодо жінок, сформувало робочу групу по розробці та внесенню змін до національного законодавства про рекламу.
  ...

Новини 11 - 20 из 63
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 6 7 | След. | Конец